Tıkalı Lavabo Borusu Açma Ankara

Tıkalı Lavabo Borusu Açma Ankara
Yayınlama: 28.02.2024
A+
A-

Lavabo borusu tıkanıklığı en sık rastlanan sorunlar arasındadır. Atıklarla, sabun kalıntılarıyla haşır neşir olan lavabo borusunun tıkanmasına karşı sizlere profesyonel çözüm önerileriyle yardımcı olacak Tıkalı Lavabo Borusu Açma Ankara servisimizden Mutfak lavabo borusu açan usta çağırabilirsiniz. Banyoda, mutfakta ve diğer alanlarda kullandığımız lavaboların tıkanması hiçte hoş olmayan sorunlara neden olabilir. Lavabo taştı, sular gitmiyor, atıklar etrafa taşıyor gibi yakınmaları müşterilerimizden hep duyuyoruz.

Makine İle Mutfak Lavabosu Açma

Lavabo tıkandığında ilk olarak lavabo borusunu pompalama, lavabo aç gibi kimyasallar kullanma alışkanlığı yaygındır. Ancak bu yöntemlerin tıkalı lavabonun açılmasına yeterli olmayacağını bilmelisiniz. Lavabo borusu açan usta çağırarak tıkalı lavabo borusunu kalıcı olarak açılmasını sağlamalısınız.

Hanımların en büyük sorunlarından biri mutfak lavabosu tıkanıklığıdır. Çünkü mutfakta en fazla zaman geçirenler hanımlardır. Mutfak lavabosu açma için hanımların pompa yapmasını hiç önermiyoruz. Lavabo borusunu pompalama gideri tıkayan atıkların derine doğru yer değiştirmesini sağlamaktan başka işe yaramaz. İlk etapta mutfak lavabosu açılmış gibi görünür. Ancak bir süre sonra atıklar dağ gibi yığılır ve ciddi bir tıkanıklık sorunu yaşayabilirsiniz. Bu nedenle tıkalı lavabo borusu açma Ankara servisimizi arayarak profesyonel yardım almanızı öneririz.

Kırmadan Mutfak Lavabo Gideri Açma Yöntemi

Ekiplerimiz kırmadan tıkalı lavabo gideri açma konusunda hem deneyimlidir, hem de modern cihazlarla tıkanıklığı kalıcı olarak açarlar. Titizlikle çalışan lavabo borusu açan usta etrafa zarar vermeden çalışarak sizlere yardımcı olur.

İster banyo lavabosu tıkansın, ister mutfak lavabosu, isterseniz kullandığınız diğer lavabolar tıkansın. Tıkalı lavabo borusu açma için profesyonel yardım almalısınız. Tıkalı lavabo borusu açma Ankara servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bu alanda oldukça deneyimli olan lavabo borusu açan usta tıkanan lavabolarınızı kalıcı olarak açar. Üstelik evinize zarar vermediğinden, etrafı kırmadan çalıştığından evde ek tadilat masraflarınızda olmaz. Uzun bir süre lavabo tıkanıklığı ile karşılaşmazsınız.

Tıkalı Lavabo Borusu Nasıl Açılır

Lavabo borusunun atıklardan, yemek, yağ kalıntılarından, saç telleri gibi tabancı cisimlerden arınması tıkanıklığı açacaktır. Ekiplerimiz kırmadan tıkalı lavabo gideri açma hizmeti verdiği içinde konforlu bir çalışmayla size yardımcı olacaktır. Yeni yöntemlerle, cihazlarla tıkanan lavabo borusu açtırmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

PİMAŞ BORU FARE KEMİRMESİ

Lağam fareleri logar ve kanalizasyon boruları için de kendilerine yuva yapıp üreye bilecelkleri bir yer ararlar. En uygun yerler ise rutubetli yumuşak toprak ve gizli bölmelerdir. Buna en uygun yerler ise kapağın da delikleri kapatılmış yada toprakla üzeri örtüldüğü için hava alamayan logar çukurlardırı. Bazen de zemin katta kullanılmayan dairelerin altında temelde bulunan yumuşak topraklara yuva yaparlar. Bu sebeple de Sı Sık Tıkalı Gider açma sorunu yaşarsınz. Binanızı pis su basar. 

Bu canlılar su teisatın da bulunan pimaşları çok kolay kemirirler. Ve pimaştan dış kısma çıka bilirler. 

LOGAR ÇUKURU HAVALANDIRMASI

Genenel olarak bahçe de bulunan logar çukurlarının kapağın da bulunan delikler  pis koku yada fare böcek geleceği endişesi ile toprakla kapatılırlar. Bu uygulama son derece yanlıştır. Halbuki fare ve kemirgenlerin en sevdiği ortam hava almayan gün ışığı girmeyen, nemli ve geniş oya bilecekleri ortamlardır. Bu sebeple eğer çukurların ağzında bulunan havalandırma deliklerini kapatır iseniz bu noktaların bir fare yuvası olmasına da olanak sağlarsınız.

Hizmet bilgileri : 

Tıkalı gider borusu açma, tıkalı gider hattı açma, tıkalı gider tesisatı açma, lavabo gideri açma, lavabo borusu açma, çeşme gideri açma, tuvalet gideri açma, tuvalet borusu açma, kanalizasyon gideri açma, kanal açma, logar açma, logar borusu açma, kanal içi görüntüleme, kanalizasyon borusu görüntüleme, logar gideri borusu görüntüleme, logar borusu yer tespiti, pis su borusu kırık bulma, logar kapağı bulma, kanalizasyon çukuru yer tespiti, Kameralı su tesisatçısı, cihazlı su tesisat ustası,